Semináre a školenia 

Pôvodom renesančný dom meštiansky slúžil už v 18. storočí ako významné ubytovacie zariadenie pre obchodných cestujúcich, ktorí prechádzali Kysuckým Novým Mestom smerom cez Jablunkovský priesmyk do Poľska a Sliezska. Mohli aj s konskými povozmi zastaviť v dvorovej časti objektu, občerstviť sa, odpočinúť si a prenocovať.

ŠTÝLOVÉ PRACOVNÉ STRETNUTIA

Aj v súčasnej dobe poskytuje historický penzión ELIZABETHA vhodné priestory pre usporiadanie firemných školení, seminárov, pracovných porád či mítingov s počtom zúčastnených do 40 osôb.

CATERING

Súčasťou školiacich priestorov je zastrešená terasa, ktorú klienti s obľubou využívajú na pravidelné coffee breaky či malé občerstvenie počas časovo náročnejších pracovných stretnutí. Samozrejmosťou je vynikajúca kuchyňa s možnosťou celodenného stravovania. V celom objekte je k dispozícií pripojenie na wifi, parkovacie miesta či ubytovanie.

VEČERNÝ PROGRAM

Po náročnom dni mnohých poteší večerný relax v príjemnom prostredí spojený napríklad s ochutnávkou pravých destilátov značky ANDREAS vyrobených zo sliviek, hrušiek, čerešní či jabĺk. Súčasťou penziónu je aj unikátna vinotéka s bohatou ponukou originálnych vín značky Elizabetha. Na požiadanie je možné zabezpečiť dobový večer za sprievodu živej folklórnej hudby.

Pokojná atmosféra dobového penziónu Elizabetha prepožičiava firemným školeniam či seminárom nádych výnimočnosti, histórie a dokonalého relaxu.

Rezervovať

Rezervovať